...
...

مراحل فروشنده شدن در پاوربانکر

فروشندگی در پاوربانکر بسیار ساده و لذت بخش و به دور از قوانین یک طرفه است

مرحله ۱: ثبت نام کنید

دکمه ثبت نام در بالای همین صفحه را فشار دهید و در کمتر از سه دقیقه با ورود مشخصات هویتی خود ثبت نام کنید، درج شماره شبا و تصویر کارت ملی هنگام ثبت نام جهت تایید هویت فروشندگان لازم است.

مرحله ۲: دانلود و امضای قرارداد

در حین ثبت نام، قرارداد را دانلود کرده، امضا کنید و سپس در همان قسمت بارگذاری نمایید، منتظر بمانید تا ثبت نام و مدارک شما توسط کارشناسان پاوربانکر تایید شود. معمولا در همان روز بررسی خواهد شد.

مرحله ۳: قیمت گذاری کالاها

می دانیم شما فرصت درج کالا ندارید، تعریف کالاها توسط پاوربانکر انجام می شود و شما فقط قیمت گذاری می کنید، اگر کالای شما در فروشگاه موجود نبود، فقط مدل کالا را به ما بگویید تا در اسرع وقت آن را درج کنیم و سپس شما قیمت گذاری نمایید. به همین سادگی!

مرحله ۴: ارسال سفارش ها

برای ارسال سریعتر، تحمیل نکردن هزینه های اضافی، کاهش آلودگی هوا، ترافیک و احترام به زمان شما، سفارش ها را خودتان از طریق پیک موتوری یا پست پیشتاز ارسال خواهید کرد.

...
...
...

کمیسیون و تسویه حساب بی رقیب

کمیسیون در پاوربانکر فقط و فقط 4% از مبلغ فروش است، ما بر خلاف مارکت پلیس های دیگر که تا 17% کمیسیون دریافت می نمایند، برای کاهش قیمت های موجود در سایت و جذب خریداران بیشتر، مقدار کمیسیون ناچیزی از فروش شما کسر می کنیم.

همینطور دوره پرداخت در پاوربانکر بسیار کوتاه بوده و به جای بازه پرداختی 14 روزه، تسویه حساب با شما در دوره های 10 روزه می باشد، به دلیل 7 روز مهلتی که قانون تجارت الکترونیک برای خریداران از فروشگاه های اینترنتی در نظر گرفته است، این حداق زمان ممکن برای پرداخت صورتحساب فروشندگان است.

...
×